U14 ja U16 võistkonnad oli nädalavahetusel edukad.

Lisaks meie klubi pisematele olid nädalavahetusel mänguhoos ka vanemad poisid. U16 võistkond sõitis eile Pärnusse, et mängida Eesti meistrivõistluste mäng Korvpalliklubi Pärnuga. Peale aeglast algust ja ühe punktiga võidetud avaveerandaega, saime teisel veerandajal oma mängu käima ning võitsime avapoolaja juba 43-27. Hea hoog jätkus ka teisel poolajal ning mängu lõppskooriks jäi 84-58. Meie resultatiivsemad olid Oliver Toom 16p, Sten Kaarel Kuimet 27p ja Uku Kaarel Mõtte 21 punktiga.
U14 poisid sõitsid külla Rapla Korvpallikoolile, kellega peeti maha väga põnev kohtumine. Poisid tegid ideaalsed esimesed viis minutit, kui toimis kaitses üleväljapress ja rünnakul tabasime pea eksimatult. Läksime kiirelt 18-2 juhtima. Mis kiirelt tuleb, see kiirelt läheb - see kehtis ka täna. Peale avaedu viskasime järgmise seitsme minuti jooksul kõigest ühe punkti. Poolaja võtsime siiski 37-28. Kolmanda veerandaja lõpuks oli edu sulanud viiele punktile. Kaks minutit enne mängu lõppu jäime juba ühega taha. Õnneks suutsime viimaste rünnakute virr-varris siiski kindlamad olla ja 77-75 näitas tabloo lõpupasuna kõlades. Kui väga paljudel meie mängumeestel oli täna kehv viskepäev, siis seda ei saa Robin Kägo kohta öelda, kes viskas täna 63 punkti. Poistele oli täna see väga kasulik ja õpetlik mäng.